Kurumsal

ANASAYFA Kurumsal

HAKKIMIZDA

AB Kalıp Plastik İmalat San. Ltd. Şti. plastik enjeksiyon kalıp imalatı yapmak için, tecrübeli kadrosu ve daima en iyiyi üretme arzusu ile 2001 yılında kurulmuştur.

Firmamız 2018 yılında, yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine daha kaliteli ve yüksek hassasiyetli kalıplar yapabilmek için, Esenyurtta bulunan, 3500 m2 kapalı 1500 m2 açık alana sahip yeni tesisine taşınmıştır.

Müşterilerimize, Teknolojiye olan yatırımlarımız ile sahip olduğumuz deneyim ve bilgi birikiminden yola çıkarak en iyi hizmeti vermek temel amacımızdır.


MİSYON

AB Kalıp Plastik İmalat San. Ltd. Şti. olarak ilkemiz Plastik Enjeksiyon Kalıp üretimi ve ürün imalat alanında yüksek teknoloji, uzman kadro, kısa üretim süreleri, etkin AR-GE ve ÜR-GE çalışmaları ile müşterilerimize en iyi ve en doğru hizmeti sunmaktır.


Tasarım

Tasarım bölümümüzde SIEMENS NX, SOLIDWORKS CAD, ESPRIT TNG CAM programları kullanılarak, sektörde deneyimli personellerimiz ile müşterilerimizin kalıp şartnamelerine %100 uyum sağlayarak, kendi bünyemizde gerçekleştirmekteyiz.


İmalat

Firmamız plastik mutfak eşyası kalıpları yapımı konusunda tecrübe sahibidir. İmalatlarımız arasında bulunan çok gözlü saklama kapları ve iml kalıpları uzmanlık alanımıza girmektedir.


GÜCÜMÜZÜ KALİTEMİZDEN ALIYORUZ

AB Kalıp, yılların vermiş olduğu tecrübe ve kalite güvencesi ile hizmet vermeye devam ediyor.

Siz hayal edin, biz üretelim.